اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید
نتایج وب

سیم کارت شکسته؟ [آرشيو] - P30World Forums - انجمن های .
forum.p30world.com › . › مباحث عمومی موبایل › اپراتور های موبایل
۱۱ دی ۱۳۹۰ - · ۱۷ پست - ‏۴ نویسنده
وقتی به یه شماره زنگ میزنیم بدونه این ک بوقی بزنه بعد از3 ثانیه بلافاصله . برا همین وقتی زنگ میزنید یا بدون بوق قطع میشه یا همیشه بوق اشغالی میرنه . وقتی بهش زنگ میزنی تماس Fail نمیشه بعد از چند ثانیه!! حالا چرا؟؟ وقتی .
کد از دسترس خارج کردن گوشی !!! [آرشيو .
· ۵۶ پست
۱۵ مهر ۱۳۸۸
سیم کارتم روشنه ولی نه زنگ میزنه نه زنگ می خوره .
· ۷ پست
۱ اردیبهشت ۱۳۹۰
خارج كردن خط خود از دسترس ديگران [آرشيو .
· ۴۵ پست
۳ اردیبهشت ۱۳۸۷
بوق نزدن [آرشيو] - P30World Forums - انجمن های .
· ۶ پست
۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
نتایج دیگری از دامنه forum.p30world.com

به یه شماره زنگ میزنم هیچ بوقی نمیخوره اصلا به نظرتون چرا .
www.ninisite.com › discussion › topic › به-یه-شماره-زنگ-میزنم-هیچ-.
۲۹ تیر ۱۳۹۳ - همراه اوله اصلااااا بوق نمیخورهممکنه شمارمو مسدود کرده باشه؟ عزیزم یا مسدود کرده شمارتا،،،یا دایورت کرده.

reject کنيد بدون اينکه تماس گيرنده متوجه بشه [بایگانی] - .
forum.mobilestan.net › archive › index.php
۱۲ تیر ۱۳۸۷ - · ۳۵ پست - ‏۲۲ نویسنده
حالا امتحان کنيد ، به خودتون زنگ بزنيد و reject کنيد. . البته من قبلاً 1 شماره بلد بودم که وقتی روش divert ميکردم ميگفت در دسترس . با روشی که سوزوکی گفت دایورت کنید یک دونه بوق هم نمیخوره و میگه در شبکه . ميدوني چرا؟

چگونه با شماره دایورت شده تماس بگیریم؟ - YJC
www.yjc.ir › news › چگونه-با-شماره-دایورت-شده-تماس-بگیریم
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ - با این کار خط طرف مقابل زنگ می‏ خورد و شما بوق آزاد می‏ شنوید که این یعنی برقرای تماس . من به خط د ایورت شده زنگ میزنم بوق نمیخوره خواهشم ر اهنماییم کنید . من خطمو رو خطش دایورت کردم ولی ب خط خودم ک زنگ میزنم میگه شماره مشترک مورد نظر در شبکه . آخه وقتی این راه حل دیگه از کار افتاده چرا اطلاع رسانی نمی کنید.

علت زنگ نخوردن گوشی در هنگام تماس چیست؟ | وبلاگ سامانه .
superfamilyprotector.com › خانه › سیستم عامل › اندروید
رتبه: ۳ - ‏۲ رأی
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - در ادامه با ما همراه باشید تا دلایل زنگ نخوردن انواع گوشی ها را بررسی کرده و به . تماس بگیرید و مطمئن شوید که گوشی شما در دسترس بوده و بوق تماس را می شنوید. . گوشی آیفون ۸ من وقتی کسی تماس میگیره زنگ نمیخوره ولی وقتی در .

عدم صدای بوق - Voipiran.io
www.voipiran.io › . › عمومی - ایزابل، الستیکس، فری پی بی اکس .
۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - . خط اول من موقعی که کسی تماس میگیره zoiper زنگ میخوره ولی سه خط بعدیم زنگ نمیخوره برای تستشون بهشون گوشی تلفن ثابت وصل کردم (یعنی .

مشکل زنگ نخوردن گوشی - همراه رایانه
hamrahpc.com › مشکل-زنگ-نخوردن-گوشی-2
۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - مشکل بوق نخوردن گوشی و زنگ نخوردن گوشی موبایل اندروید هنگام تماس ، را در کنار آموزش های کاربردی گوشی اندروید در همراه رایانه بخوانید و مشکلات .

قطع شدن تماس در هنگام زنگ زدن به دیگران با وقتی دیگران .
forum.persiantools.com › . › مباحث عمومی موبایل وتبلت
۴ مهر ۱۳۹۲ - سلام تقریبا اکثر اوقات وقتی با گوشی زنگ میزنم بعضی وقتا 2-3 تا بوق میخوره سریع قطع میشه یا طرف گوشی رو می گیره چند ثانیه صحبت می .
اشکال در خط تلفن | انجمنهای پرشین تو
۱۶ شهریور ۱۳۸۷
هنگام تماس نه صدایی از گوشی میاد نه صدای من میره | انجمنهای .
۸ تیر ۱۳۸۶
نتایج دیگری از دامنه forum.persiantools.com

دایورت موبایل - Aftab.cc
aftab.cc › tutorial
در این حالت گوشی شما فقط یک زنگ می‌خورد و سپس به شماره دوم منتقل می‌شود. . من وقتی کد روارسال کردم برای دایورت بوق نخورد فقت گفت فعال شده . داره و دایورت کردن بلد ننیست اما هر بار که به اون خطهای خاموشش زنگ میزنیم خط جدیدش زنگ میخوره چرا .

آشنایی با انواع بوق های تلفن - تیبا سامانه
www.tibasamaneh.com › article › details › آشنایی-با-انواع-بوق-های-ت.
بوق های تلفن معمولاً تک فرکانسی (Mono) و یا دو فرکانسی (Dual) هستند . به تعداد ها در یک ثانیه فرکانس (frequency) گویند. هرچه فرکانس ها کمتر باشد صدای .
جستجوهای مربوط به چرا وقتی زنگ میزنیم بوق نمیخوره

عدم صدای بوق

چرا سیم کارتم زنگ نمیخوره

بوق نخوردن خط همراه اول

قطع شدن تماس بعد از چند ثانیه

از کجا بفهمیم خط دایورت شده

جلوگیری از دایورت شدن

کد در دسترس نبودن همراه اول برای شماره خاص

تماس هدایت شد یعنی چی

تفریحی زنگ ,› ,بوق ,گوشی ,خط ,شماره ,com › ,زنگ نخوردن ,نخوردن گوشی ,زنگ میزنم ,زنگ میزنیم ,مباحث عمومی موبایل ,p30world forums انجمن ,آرشيو p30world forumsمنبع

برنامه غذایی برای افزایش وزن کودکان

برنامه غذایی برای افزایش وزن سریع

برنامه غذایی بدنسازی بانوان برای افزایش وزن

قیمت قرص حجم دهنده عضلات

قیمت رژ لب جامد داما سری A مجموعه 6 عددی تخفیف

قیمت پالت رژ لب لالا تاپ مدل Best Grim شماره H 2

قیمت ریمل حجم دهنده ضد آب اسنس با تخفیف ویژه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

طراحی مدرن شاه شب Psychology24 پساپس طراحی ویلا رشته نساجی معرفی بهترین های ایران و جهان2 حامیان جواد سنگونی SERYAL KADE دانلود نمونه سوالات درسی